"ŠEDESÁTKA VYSOČINY" v Počátkách

01.06.2014 18:31

Dne 1. 6. 2014 se 11 členů kolektivu mladých hasičů zúčastnilo "ŠEDESÁTEK VYSOČINY" v Počátkách. Za krásného počasí na skvěle připravené trati naši závodníci předvedli opět vynikající výsledky. Těmito jsme dokázali, že se řádíme v současné době mezi přední kolektivy mladých hasičů na okrese Pelhřimov. Nyní jednotlivé výsledky: za stařší žáky závodili v kategorii chlapců Jiří Kroupa, který obsadil 3. místo, Vladimír Komín - 4. místo, Filip Boreš - 6. místo, Petr Dvořák - 9. místo a Miroslav Jirků - 17. místo. V kategorii dívek soutěžily, Nikola Frančeová - 2. místo a Denisa Matyasová - 5. místo. V kategorii mladších chlapců se na 2. místě umístil Marek Štípek a 8. místo obsadil David Kopecký.  V poslední kategorii, kde jsme měli zastoupení, byla kategorie mladších dívek, na 10. místě se umístila Renata Zerzáňová a 13. místo obsadila Vanesa Řepková. Všem závodníkům a jejich trenérům gratulujeme k dosaženým výsledkům. Fotografie a kompletní výsledkové listiny viz. sdhhornicerekev.rajce.idnes.cz/Sedesatky_Vysociny_MH/