Okrsková soutěž Horní Ves

08.06.2014 18:16

V sobotu 7. 6. se v Horní Vsi uskutečnila u příležitosti 120. výročí založení sboru okrsková soutěž, okrsku Horní Cerekev. Této soutěže se zúčastnila družstva žen a mužů z Horní Vsi a Hříběcí a družstva mužů z Nové Bukové, Černova a Horní Cerekve. Na začátku soutěže nám své umění předvedla přípravka dětí z domácího sboru. Vlastní soutěž probíhala ve stylu "Hrbáč" a běželo se dvoukolově. Závěr soutěže patřil soutěžním týmům "starých" pánů z Horní Vsi, Hříběcí, Nové Bukové a Horní Cerekve. Náš sbor reprezentovalo družstvo mužů ve složení Mareš J., Maršík L., Maršík M., Mezera P., Čech J., Drda L. a Tomaš Š. a obsadilo 4. místo. Za starou gardu se soutěže zúčasnili Vondráček J., Šamaj V., Machala R., Přibyl M., Řepka P. a Přibyl J. a obsadili 2. místo. Všem zúčastněným patří poděkování za účast a gratulace k dosaženým výsledkům. Foto sdhhornicerekev.rajce.idnes.cz/Okrskova_soutez_H.Ves/