Mistrovství světa dorostenců a juniorů v požárním sportu

20.07.2014 20:03

Dvě zlaté a jedna bronzová medaile z MS dorostu a juniorů v požárním sportu, které se konalo ve Svitavách, putují do Horní Cerekve. Zásluhu na tom má Kamila Bartošková, která jakožto členka reprezentačního výběru dorostenek ČR se tohoto mistrovství zúčastnila. Družstvo dorostenek zde obsadilo 1. místo v požárním útoku a tím si zajistilo i prvenství v celé soutěži. Z individuálních disciplín si Kamča dovezla 3. místo z běhu na 100 m překážek a 4. místo z výstupu do prvního patra cvičné věže. K tomuto výkonu Kamile gratulujeme a do budoucna přejeme hodně dalších vynikajících výsledků. Celkové výsledky naleznete na www.firesport-svitavy2014.com/index.php/cz/ . Foto naleznete na sdhhornicerekev.rajce.idnes.cz/Kamca_na_MS_ve_Svitavach/